Lucky Actors

okładka podcastu lucky actors

Podcast ten powstał z miłości do aktorów i z myślą o aktorach, o studentach aktorstwa i wszystkich tych, którzy chcieliby zostać aktorami albo po prostu interesują się aktorstwem.
Monika zaprasza jednak nie tylko aktorów, ale także reżyserów filmowych, telewizyjnych i teatralnych, reżyserów obsady, producentów i wielu innych ludzi różnych zawodów związanych z showbiznesem i nie tylko.
Od kilkunastu lat prowadzi agencję aktorską i ma przywilej reprezentowania wspaniałych aktorów, jednych z najlepszych w tym kraju.

Ten podcast łączy światy. By aktor wiedział co dokładnie robi reżyser castingu, z czym się mierzy na co dzień, jakie ma rozterki. Jaka jest perspektywa kierownika produkcji, producenta czy innych zawodów. Pokazuje przedsiębiorczych aktorów, którzy wychodzą poza swój zawód i sięgają po inne zajęcia. Pokazuje odwagę, kreatywność, proaktywność, podążanie za marzeniami i realizację celów. Pomagają w tym goście, osoby, z którymi Monika współpracuje na co dzień, koleżanki i koledzy, przyjaciele. 

Podcast ten ma dawać inspirację, wartości, wiedzę, nadzieję, motywację i co najważniejsze poszerzenie perspektywy na wiele tematów oraz energię do działania. 

Posłuchaj podcastu "Lucky Actors"