Chcesz nagrywać podcast, lub wykorzystać go do promocji firmy, ale nie wiesz jak to zrobić?

Oto jak mogę Ci pomóc:

Zrobię dogłębny audyt Twoich działań

Przyjrzę się wszystkim publikowanym materiałom i mediom w których działasz, by wyłapać nawet najmniejsze luki w spójności. Sprawdzę co działa i czego robić więcej, a co nie działa, i należy to naprawić lub porzucić.

Patrząc przez pryzmat mojego doświadczenia w marketingu i podcastingu, pokażę Ci jak rozwiązać te problemy, by poprawić wyniki zwiększyć liczbę słuchaczy. 

Opracujemy strategię i sposób jej realizacji

Zadam Ci 5 kluczowych pytań, które rozwiążą większość Twoich wątpliwości. Na ich podstawie opracujemy konkretny plan działania, wyznaczymy sposób mierzenia efektów i ruszymy w drogę do ich realizacji. 

Odpowiem na Twoje najbardziej palące problemy

Każdy z nas napotyka w pewnym momencie na ścianę, której nie sposób obejść. Pokażę Ci, że na każdy problem jest rozwiązanie w postaci ukrytych drzwi, które pozwolą Ci z łatwością zrobić kolejny krok w zwiększeniu liczby słuchaczy, lub poprawy konwersji na stronie internetowej.

Napisz do mnie

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Prowadzę podcast od 2017 roku

Zaczynałem od kompletnego zera. Nie potrafiłem stworzyć spójnej wypowiedzi, a moje nagrania błagały lepszy mikrofon i choć odrobinę kompresji. W 2020 roku przekroczyłem 100 000 pobrań podcastu, a te statystyki wciąż rosną. 

Tworzyłem kursy online z najlepszymi na rynku

Jeśli takie nazwiska jak Bartek Popiel (liczysiewynik.pl) czy Kamila Rowińska (kamilarowinska.pl) coś Ci mówiłą, to wiedz, że wspomagałem ich działania w zakresie produkcji i promocji kursów online. Dzięki temu mam doświadczenie, którym może się pochwalić niewiele osób w branży. 

Nieustannie śledzę trendy

W tak dynamicznych czasach nie sposób osiąść na laurach i powiedzieć "Ja już wiem wszystko, niczego mnie nie nauczycie". Nowe możliwości i wiedza pojawiają się jak zima zaskakująca kierowców, jednak zostają z nami na dłużej. Dlatego śledzę wydażenia branżowe i nowe możliwości promocji, by upewnić się, że ja i moi klienci pozostaniemy cały czas na fali wznoszącej. 

Napisz do mnie